خرید پودر SARM استروئید از sarmsteroidpowder.com ، پودر استروئید، پپتید تامین کننده، SARMs پودر تولید کننده

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه اخبار

5 محبوب ترین استروئید انباشته و چرخه

گواهی
کیفیت خوب هورمون رشد پپتید برای فروش
نظرات مشتریان
من به شما ایمان دارم و از پیشنهاد یک هدیه قدردانی میکنم. شما در واقع دوست من و فروشنده محترم هستید، در اینجا سفارش بعدی من است.

—— ساممی از آمریکا

من می خواهم از شما بازدید کنم و زمین های خانه شما را ببینم و همچنین چگونگی انجام کارها را به خوبی و ارائه یک محصول شگفت انگیز.

—— رابی از انگلیس

پس از چندین ماه تماس با این مرد، احساس می کنم او هم مثل من صادق است. هه

—— جورج از لهستان

او پاسخ می دهد همه او می داند و به من کمک می کند با همه او می تواند انجام دهد زمانی که من پر از سردرگمی است.

—— پاول از هلند

وقتی که نظم را دنبال می کند، من بیشتر از آنچه که انجام می دهم، درباره بسته من اهمیت می دهم. ما هر دو به سود و زیان کوچک توجه نداریم.

—— رابسون از برزیل

خیلی ممنون از پاسخ سریع و خدمات عالی مشتری من منتظر داشتن روابط تجاری بلند مدت با شما و همکاری شما هستم

—— نیکلاس از روسیه

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

5 محبوب ترین استروئید انباشته و چرخه

5 محبوب ترین ستون ها و چرخه های استروئیدی

1. چرخه آغازین (تست / دکا)

Testoterone-Enanthate: 500mg هفته 1-12
Deca Durabolan: 200mg هفته 1-12

این پشته توصیه شده من برای هر کاربر اول است. Combo Deca / Test یک پشته محاکمه و واقعی است که با حداقل اثرات جانبی به دست می آورد. علاوه بر این ترکیبات آزمایشی آهسته نیاز به تزریق کمتر، که همیشه جای خوبی برای مبتدیان است. آن فوق العاده محبوب به ویژه به عنوان یک پشته پایه است که می تواند برای چرخه های آینده اصلاح شود.

اثرات جانبی بالقوه و PCT (درمان پس از چرخه)

Gynecomastia، احتباس آب، فشار خون بالا و کلسترول بالا همه عوارض جانبی بالقوه این چرخه است. 10mg nolvadex هر روز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبارزه با هر گونه علائم شما را در حالی که در چرخه.

PCT شما شامل چرخه 2 هفته ای است که اجازه می دهد هورمون ها سیستم شما را پاک کنند. پس از 3 هفته، شما باید Nolvadex را مصرف کنید تا به تولید مجدد تستوئورون کمک کنید. 40 میلی گرم هر روز برای 2 هفته و 20 میلی گرم Nolvadex برای هفته سوم.

2. چرخه آغازین Kickstart (تست / دکا / Dbol)

Testoterone-Enanthate: 500mg هفته 1-12
Deca Durabolan: 200mg هفته 1-12
Dianabol: 25mg در روز هفته 1-6

این همان چرخه مبتدیان بالا است که Dianabol به پشته اضافه کرده است. Dianabol یک استروئید کارآمد است که می تواند در قالب خوراکی گرفته شود که در ابتدای چرخه (و اغلب به عنوان بارگذاری جلو اشاره می شود) باعث افزایش عضلات و قدرت می شود.

اثرات جانبی بالقوه و PCT

Gynecomastia، احتباس آب، فشار خون بالا و کلسترول بالا همه عوارض جانبی بالقوه این چرخه است. 10mg nolvadex هر روز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبارزه با هر گونه علائم شما را در حالی که در چرخه. همچنین هر خوراکی دارای اثر سمی بر روی کبد است بنابراین مکمل کبد یا تقویت کننده باید با دیانابول مصرف شود و مصرف آن نباید بیش از 6 هفته باشد.

PCT شما شامل چرخه 2 هفته ای است که اجازه می دهد هورمون ها سیستم شما را پاک کنند. پس از 3 هفته، شما باید Nolvadex را برای کمک به تولید طبیعی تستوسترون تکرار کنید. 40 میلی گرم هر روز برای 2 هفته و 20 میلی گرم Nolvadex برای هفته سوم.

3. کلاسیک برش (تست / Tren / Winstrol)

تستوسترون-پروپیونات 100 میلی گرم EOD 1-12
Trenbolone-Acetate 75mg EOD 1-12
Winstrol 50 / روزانه 7-12

این محبوب ترین چرخه برش در اطراف است. دلیل آن ساده است، کار می کند و به خوبی کار می کند. رژیم غذایی شما میزان موفقیت شما را با این پشته محرز خواهد کرد؛ یک رژیم غذایی ضعیف همچنان نتایجی را به دست خواهد آورد، اما یک رژیم غذایی عالی شما را مانند یک خداب می کند. مهم این است که این پشته همچنین در حفظ رژیم غذایی با کمبود کالری (چربی) حفظ خواهد شد.

اصلاح شده توسط Hongxi SARM استروئید پودر . همه حقوق محفوظ است

اگر سؤال دارید، با شخص سرویس ما تماس بگیرید، ما به موقع به شما خواهیم رسید.

اثرات جانبی بالقوه و PCT

Tren یک هورمون قوی است، بنابراین اگر عوارض جانبی دارید، می توانید دوز خود را تا 50 میلی گرم کاهش دهید. شما باید روزانه 0.5mg یا arimidex را با این پشته مصرف کنید تا خود را در مقابل استروژن محافظت کنید.

PCT شما باید بلافاصله بعد از چرخه شما شروع شود. روزانه 500 وات HCG را به مدت 10 روز بردارید. یک هفته پس از چرخه شما باید Clomid را علاوه بر HCG مصرف کنید. مصرف 150mg / day برای مشت 2 هفته، 100mg / day برای هفته 3 و کاهش به 50mg / day در هفته 4.

4. وینی پیف (تست / وینسترول)

Testoterone-Enanthate: 500mg هفته 1-12
Winstrol: 50mg در روز هفته 7-12

یکی دیگر از تغییرات عمده در چرخه آزمون افزودن Winstrol به انتهای چرخه است. Winstrol استروئید محبوب است برای کسانی که به دنبال عملکرد ورزشی و فیزیک برش، که اغلب توسط بدنسازان برای مبارزه با مسابقه و ورزشکاران رژیم غذایی برای حفظ قدرت استفاده می شود. انباشته شدن آن با آزمون بدین معنی است که بدن شما به علت نیمه عمر وینی، سطح هورمونی غیر طبیعی را از بین می برد.

اثرات جانبی بالقوه و PCT

اگر Winstrol شما به صورت خوراکی مصرف شود، بعضی از پاک کننده های کبدی برای محافظت از کبد خود کمک می کنند. من همچنین می توانم بعضی از روغن ماهی را برای محافظت در برابر از دست رفتن کلاژن در مفاصل کمک کنم که هر دو در طول چرخه مصرف می شود.

PCT شما شامل چرخه 2 هفته ای است که اجازه می دهد هورمون ها سیستم شما را پاک کنند. پس از 3 هفته، شما باید Nolvadex را برای کمک به تولید طبیعی تستوسترون تکرار کنید. 40 میلی گرم هر روز برای 2 هفته و 20 میلی گرم Nolvadex برای هفته سوم.

5. تنها چرخه

آخرین، اما به هیچ وجه چرخه معروف ترین چرخه های مستقل است. با توجه به هزینه و توانایی نظارت و آزمایش عوارض جانبی، تنها سیکل های استروئیدی به طور فزاینده ای محبوب هستند. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از:

تست

یک چرخه تست تنها بسیار محبوب است، زیرا در مورد استروئیدها به همان اندازه امن است. اکثر مردم با یک چرخه تست فقط توانایی های خوب را به دست می آورند و همچنین به آسانی قابل مدیریت هستند. 500 / mg هفته یک نقطه شروع خوب برای 12 تا 8 هفته است اگر چه تعداد می تواند بر اساس اهداف و تجربه شما تغییر کند. پس از چرخه 2 هفته، برای پاک کردن سیستم خود و شروع یک PCT با Nolvadex، برخی از آریمیدکس را در دست بگیرید. 40 میلی گرم هر روز برای 2 هفته و 20 میلی گرم Nolvadex برای هفته سوم

سستونون

یکی دیگر از چرخه های محبوب با خواص فشرده عالی آن را مورد استفاده قرار گرفته بود تمام خشم 10 سال پیش. اگرچه امروزه محبوب نیست، اثرات چرخه هنوز هم چشمگیر است، مصرف 500 میلی گرم در هفته برای 8 تا 12 هفته باعث افزایش اندازه قابل توجه شما می شود. همانطور که sustanon ترکیبی از چهار ترکیبات تستوسترون است، عوارض جانبی و PCT همانند یک چرخه تست تنها هستند.

Tren

Tren تنها سیکل ها توسط کسانی که می خواهند برای جلوگیری از اثرات جانبی aromatisation از استروئید های دیگر و به دنبال برش استفاده می شود. با توانایی سوزاندن چربی، حفظ قدرت و جلوگیری از آروماتیزه شدن، باید چرخه ی محبوب ترین ها باشد؟ متاسفانه یک ناهنجاری وجود دارد، اما تنها تمریناتی که اغلب در معرض خواب ضعیف، کم میل جنسی و افزایش تهاجم (در میان مسائل دیگر) است، تنها تمرینات تمرین می کنند، اما اگر به مدت طولانی از 6-8 هفته به میزان 300 میلی گرم در هفته بخواهید نتایج شگفت انگیزی را به شما نشان دهد. از آنجایی که آنقدر قوی است که PCT خوب باید شامل 1000 واحد HCG برای 10 روز، 20 میلی گرم نولوا هر روز برای 5 هفته و 50 میلی گرم کلومید برای 3 هفته باشد.

ممکن است متوجه شده باشید که این پشته ها بسیار ساده هستند. این به این دلیل است که 95 درصد کاربران خارج از آن برای دیدن برخی از نتایج عالی، بیش از اندازه کافی خواهند بود. اگر تصمیم به پیروی از هر یک از این چرخه دارید، اطمینان حاصل کنید که برنامه های PCT را تا حد زیادی مطلع می کنید. ترس و نادانی بهانه ای برای خراب کردن بدن شما نیست.

میخانه زمان : 2019-06-28 16:07:30 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Hongxi International Pharmaceutical Co., Ltd.

تماس با شخص: Bill

فکس: 86-13143388183

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)